Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Chebské vánoční trhy

Chebské vánoční trhy

..

chebske-vanocni-trhy-2Advent v církevním kalendáři začíná první nedělí adventní, tedy nedělí mezi 27. listopadem a 3. prosincem. V západní křesťanské tradici je advent dobou zklidnění, což odpovídalo životnímu stylu našich předků za dlouhých prosincových nocí. Dnes je však advent komerčně využíván a v mnoha městech se konají vánoční trhy, které přilákají spoustu návštěvníků. Mnozí z nás jezdí na vánoční trhy do Drážďan, Norimberku, na trhy, které mají mnohaletou tradici, ovšem já Vám nabízím návštěvu vánočních trhů, které se konají již druhým rokem v Chebu a které si získaly už v loňském roce velice příznivé ohlasy.

chebske-vanocni-trhy-4Letošní Chebské vánoční trhy budou na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu probíhat od soboty 30. listopadu do čtvrtka 26. prosince. Můžeme se těšit na volně přístupné ledové kluziště, tržiště s desítkami dřevěných stánků s vánočním zbožím a občerstvením, Ježíškovy dílny a další akce pro děti, krásně nazdobený strom i celé náměstí, výstavu obrazů Josefa Lady v galerii nebo na bohatý doprovodný program s vystoupeními populárních interpretů.


Schebske-vanocni-trhy-3tánky na vánočním tržišti budou otevřeny každý den od 11 do 20 hodin, ledová plocha včetně Šenku u kluziště pak až do 21 hodin. V pracovních dnech bude doprovodný program trhů zaměřen hlavně na děti. Víkendy a sváteční dny budou navíc okořeněny vystoupeními populárních zpěváků. „Pro děti bude na každý den připravena dílna s různými uměleckými řemeslníky. Děti s nimi budou vyrábět své vlastní výtvory a ty nejpovedenější se budou každý den vyhlašovat a odměňovat. Školy jsme rovněž zapojily do přípravy ozdob, které se objeví na vánočním stromu. Chybět samozřejmě nebudou ani vystoupení školních souborů,“ upřesnil Radek Potužník z agentury Praha Production Servis, která ve spolupráci s městem program trhů zajišťuje. „Na pódiu se v průběhu vánočních trhů objeví například Petr Kolář, Bára Basiková, Jiří Korn, Ilona Csáková, Ladislav Kerndl, Vašo Patejdl, Janek Ledecký, Jakub Smolík nebo Vilém Čok.“

Přijďte si užít vánoční atmosféru, pobavit se při kulturních pořadech, koupit si dárečky pod stromeček, ochutnat předvánoční dobroty.

chebske-vanocni-trhy-1chebske-vanocni-trhy-5chebske-vanocni-trhy-6chebske-vanocni-trhychebske-vanocni-trhy-7
Podrobný program Chebských vánočních trhů 2013


Fotografie jsou z Chebských vánočních trhů 2012


logo-zpravodaje-info-kvKultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


.