Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761

 

www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery

 

LISTOPAD

 

2. 11. 2018

Dana Vrchovská Quartet

Ostravská zpěvačka, která několik let účinkovala ve Švýcarsku a Německu a po celou tuto dobu stále spolupracovala s Orchestrem Gustava Broma, také v kapele Dalibora Jandy a ve skupině Pavla Nováka. Působí jako sólistka orchestru „Jiří Urbánek Band“, se kterým nazpívala všechny jeho jazzové CD.

 

 

9. 11. 2018

Lee Andrew Davison Quartet

Tento swingový zpěvák pochází z americké Oklahomy. Vyrůstal v tradici náboženského života. Po studiích na univerzitě v Bostonu zpíval a hrál v různých skupinách žánrově od gospelu až po jazz. Nyní tráví většinu svého času v Praze, kde spolupracuje s předními českými jazzmany. S nimi vystoupí také v hotelu Imperial.

 

 

16. 11. 2018

Jazz M Praha

Jazz M je pražská jazzová formace, která dlouhodobě působí na české hudební scéně. Věnuje se především klasickému jazzovému repertoáru. Originální zvuk a sehranost všech členů kapely zaručuje příjemný hudební zážitek.

 

 

23. 11. 2018

Krajňák, Fečo Hejnic

Ondřej Krajňák je skladatel a hudební aranžér, jeden z nejvýznamnějších hudebníků této doby. Studoval na Berklee College of Music v Bostonu (USA). Jeho hudební inspirací je hudba J.S.Bacha, Bély Bartóka, F. Chopina a S.Prokofjeva. Inspirovali jej umělci jako Oscar Peterson, Gonzalo Rubalcaba, nebo Chick Corea. V hotelu Imperial  toto trio pokřtí své 3. CD.

 

 

30. 11. 2018

Lucie Víšková Quartet

Druhá část jazzového programu mladé zpěvačky Lucie Víškové proběhne v hotelu Imperial za doprovodu pražských hudebníků. V jejím provedení zazní písně od George Gershwina až po Michaela Jacksona. Lucie Víšková spolupracuje s řadou orchestrů a má také svůj vlastní projekt s názvem Soul Sisters.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

·      Forteband J. P. Š. – pondělí

·      Piano – úterý

·      Gipsy Hery Band – středa

·      Výuka latinsko-amerických tanců – čtvrtek

·      Diskotékový pořad – sobota

·      Showe band and Friends – neděle

 

 

PROSINEC

7. 12. 2018

Dája Šimíčková Quartet

Osobitá zpěvačka známá ze spolupráce s charismatickým Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers interpretuje jazz a swing třicátých a čtyřicátých let. Její vynikající „dobový“ zpěv doprovází stálá formace pražských jazzmanů.

 

14. 12. 2018

Barbora Tellinger & John Fresk Quartet

Jihoafrická jazzová diva Barbora Tellinger je všestrannou umělkyní. Původně kabaretní zpěvačka, která se nevyhýbala ani šansonu, se brzy stala národním pokladem. Jazz, rock, pop, muzikálová vystoupení, nic jí není cizí a od Kapského Města po Berlín si už vybudovala slušné renomé.

 

 

21. 12. 2018

Marta Kloučková Quartet

Marta Kloučková je multižánrová zpěvačka a skladatelka působící na české jazzové scéně. Je finalistkou mezinárodní soutěže jazzových vokalistů Voicingers 2017 a semifinalistkou mezinárodní soutěže Riga Jazz Stage 2018. Na podzim roku 2018 jí vyjde album, na kterém hostuje kytarista David Dorůžka a soubor Clarinet Factory. Je také členkou vokální skupiny Skety.

 

 

28. 12. 2018

Petra Erneyi Quartet

Dvě kytary, kontrabas a hlas – swing, bossanova – tak se dá stručně charakterizovat Petra Erynei Quartet. Petra Ernyeiová má zpěvný éterický hlas podmanivé barvy a diváci ji většinou znají jako vynikající interpretku swingových písní. Její vokál má celou řadu poloh, podob, tváří, nálad. V 18 letech debutovala na jazzovém festivalu v americkém Sacramentu. Spolupracuje se skvělými kytaristy Markem Rejhonem a Jaroslavem Šindlerem.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

·      Forteband J. P. Š. – pondělí

·      Piano – úterý

·      Gipsy Hery Band – středa

·      Výuka latinsko-amerických tanců – čtvrtek

·      Diskotékový pořad – sobota

·      Showe band and Friends – neděle

 

 

info KV – aktuální tipy kam za kulturou: výstavy, koncerty, přednášky

 

 Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


.160-x-600.png