Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761


Úterý – Sobota
po 19. hodině
www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery

 

 

 BŘEZEN

3.3.2017

Alice Bauer & RazzMaJazz

Alice Bauer je česká jazzová zpěvačka. Působila s progresivními formacemi jako Cosmic passengers, s klasickými nebo multižánrovými orchestry, například Hradecká filharmonie a také vedla vlastní kapely. S orchestrem svého bratra Varhana Orchestroviče Bauera nazpívala árii do filmu Miloše Formana Goyovy přízraky.

 

 

10.3.2017

Olga Kovaříková Quartet

Vynikající zpěvačka a hráčka na kontrabas zahraje se svojí kapelou nejen bosanovy věhlasného autora Antonia Carlose Jobima. Olga Kovaříková se pohybuje na pražské jazzové scéně od roku 2002. Vystudovala kontrabas na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Její repertoár tvoří swingové a jazzové standardy.
 

17.3.2017

St. Johny Band

Kapela hrající jump-blues 50-tých let. Zpěvák St.Johnny – alias Jan Stehlík ji založil v roce 2005, inspirován svými cestami po Americe. Jeho autentický zpěv, stylová hra na kytaru a repertoár z nejlepších bluesových standardů jsou zárukou jedinečného posluchačského zážitku. Stylová hudba je podbarvena foukací harmonikou Charlie Slavíka…

 

 

 

24.3.2017

Hana Robinson Quartet

Studovala hudbu ve Washingtonu a v New Yorku. Odtud se dostala na proslulou hudební instituci Berklee College of Music v Bostonu. Tam se prohloubila její láska k jazzu i zpěvu. V roce 2008 si textař Michal Horáček poslechl její hudbu a dal jí prostor pro hru na piano a zpěv na svém albu Ohrožený druh, které později získalo ocenění Deska roku a Anděl.

 

 

 

31.3.2017

Ondřej Štveráček Quartet

Saxofonista Ondřej Štveráček patří k výrazným postavám jazzové generace v ČR. je hráčem slavného orchestru Gustava Broma. Spolupracuje se známými evropskými hudebníky a hostuje také v USA. Jeho deska „ What´s outside“ byla nominována na cenu Anděl za nejlepší jazzové CD roku.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

·      Piano – úterý

·      Gipsy Hery Band – středa

·      Výuka latinsko-amerických tanců a Forteband J. P. Š. – čtvrtek

·      Diskotékový pořad – sobota

 

 

DUBEN

7.4.

Elena Sonenshine Quartet

Zpěvačka Elena Suchánková původně vystudovala práva. Po studiu na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka a Berklee College of Music v americkém Bostonu se věnuje jazzovému zpěvu. Mimo zpívání také aranžuje a textuje slavné jazzové songy. V USA vydala dvě úspěšná CD.

 

 
14.4.

Charlie Slavík Revue

Uznávaný hráč na foukací harmoniku Charlie Slavík hrál s celou řadou výborných kapel v Západní Evropě i v Americe. Jako sólista se podílel na mnohých nahrávkách. V současné době vystupuje se zpěvačkou Juwanou Jenkins.

 

 

21.4.

Jamie Marshall

Anglický písničkář Jamie Marshall se v roce 1998 přestěhoval z Londýna do Prahy. Více než dvacet let byl součástí londýnské hudební scény. Vystupoval v klubu Marquee a také například v Královské slavnostní síni. Spolupracoval se špičkou rock a pop scény. V Imperialu jej Doprovodí vynikající bluesoví hráči.

 

 
28.4.

Bharata Rajnošek Quartet

Absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka a Berklee College of Music v americkém Bostonu. Bharata Rajnošek je výjimečně talentovaný hudebník. Hraje na Saxofon, flétnu, trubku i klávesové nástroje. Je členem orchestru Felixe Slováčka a Big Bandu českého rozhlasu.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

Piano – úterý

Gipsy Hery Band – středa

Výuka latinsko-amerických tanců a Forteband J. P. Š. – čtvrtek

Diskotékový pořad – sobota

 

 

info KV – aktuální tipy kam za kulturou: výstavy, koncerty, přednášky

 

 Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


160-x-600.png.