Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761


Úterý – Sobota
po 19. hodině
www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery

 

 ÚNOR 2017

 

 

3. 2. 17

Martina Bártová Quartet

Zpěvačka a herečka Martina Bártová je absolventkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Vystupuje v muzikálu Robin Hood. V Imperialu zazpívá se svou kapelou a nabídne přesevším jazzové standardy v moderním aranžmá. Martina Bártová je člověk, který jde cílevědomě za svým cílem. Před časem byla přijata na Jazzový institut v Berlíně a připravuje se na Manhattan University v New Yorku.

 

 

 

10. 2. 17

Jusso Baroš Quartet

Trumpetista Julius Baroš patří k uznávaným a předním hráčům na trubku. Spolupracuje s Pražským Big Bandem, Národním divadlem, Českou televizí a je členem Filmového symfonického orchestru. Nápaditá a melodická hra Julia Baroše snese bez nadsázky srovnání s takovými velikány moderního jazzu, jako byli trumpetisté Clifford Brown nebo Miles Davis.

 

 

 

17. 2. 17

Zuzana Dumková Band

Zpěvačka, kytaristka, skladatelka a textařka. Na tuzemské hudební scéně působí od počátku 90. let. Její projev vykrystalizoval od folkové tvorby přes fúze rocku, jazzu i world music a scénické hudby až k současné podobě, kterou nelze jednoznačně žánrově zařadit. Charakterizuje ji dynamická doprovodná kytara, citlivý zpěv a originální rozvíjení hudebních nápadů.

 

 

 

24. 2. 17

Petr Kroutil Orchestra

Zažít Petra Kroutila při jeho hudebním vystoupení je zárukou dobré nálady. Uslyšíme kvalitní zpěv i sólové improvizace se smyslem pro humor. Pro splnění svých představ o hudbě udělal mnoho. Mimo jiné vystudoval Berklee College of Music v Bostonu. Studoval také pražskou DAMU. Ztvárnil hlavní postavu Danny Smiřického ve filmu Prima sezóna na motivy románu Josefa Škvoreckého.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

·      Piano – úterý

·      Gipsy Hery Band – středa

·      Výuka latinsko-amerických tanců a Forteband J. P. Š. – čtvrtek

·      Diskotékový pořad – sobota

 

 BŘEZEN

3.3.2017

Alice Bauer & RazzMaJazz

Alice Bauer je česká jazzová zpěvačka. Působila s progresivními formacemi jako Cosmic passengers, s klasickými nebo multižánrovými orchestry, například Hradecká filharmonie a také vedla vlastní kapely. S orchestrem svého bratra Varhana Orchestroviče Bauera nazpívala árii do filmu Miloše Formana Goyovy přízraky.

 

 

10.3.2017

Olga Kovaříková Quartet

Vynikající zpěvačka a hráčka na kontrabas zahraje se svojí kapelou nejen bosanovy věhlasného autora Antonia Carlose Jobima. Olga Kovaříková se pohybuje na pražské jazzové scéně od roku 2002. Vystudovala kontrabas na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Její repertoár tvoří swingové a jazzové standardy.
 

 

17.3.2017

St. Johny Band

Kapela hrající jump-blues 50-tých let. Zpěvák St.Johnny – alias Jan Stehlík ji založil v roce 2005, inspirován svými cestami po Americe. Jeho autentický zpěv, stylová hra na kytaru a repertoár z nejlepších bluesových standardů jsou zárukou jedinečného posluchačského zážitku. Stylová hudba je podbarvena foukací harmonikou Charlie Slavíka…

 

 

 

24.3.2017

Hana Robinson Quartet

Studovala hudbu ve Washingtonu a v New Yorku. Odtud se dostala na proslulou hudební instituci Berklee College of Music v Bostonu. Tam se prohloubila její láska k jazzu i zpěvu. V roce 2008 si textař Michal Horáček poslechl její hudbu a dal jí prostor pro hru na piano a zpěv na svém albu Ohrožený druh, které později získalo ocenění Deska roku a Anděl.

 

 

 

31.3.2017

Ondřej Štveráček Quartet

Saxofonista Ondřej Štveráček patří k výrazným postavám jazzové generace v ČR. je hráčem slavného orchestru Gustava Broma. Spolupracuje se známými evropskými hudebníky a hostuje také v USA. Jeho deska „ What´s outside“ byla nominována na cenu Anděl za nejlepší jazzové CD roku.

 

 

ŽIVÁ HUDBA

·      Piano – úterý

·      Gipsy Hery Band – středa

·      Výuka latinsko-amerických tanců a Forteband J. P. Š. – čtvrtek

·      Diskotékový pořad – sobota

 

 

info KV – aktuální tipy kam za kulturou: výstavy, koncerty, přednášky

 

 Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


160-x-600.png.