Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka reklamních služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761

 

www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery 

LISTOPAD  2019
01.11.2019

Trio Köhldorfer, Uhlíř, Helešic – objev roku 2018
Toto trio tvoří vynikající vídeňský jazzový kytarista Edi Kohldorfer, a pražské jazzové legendy – kontrabasista František Uhlíř a bubeník Jaromír Helešic. V hotelu Imperial uslyšíme vlastní skladby dvojice Uhlíř/Kohldorfer a americké jazzové standardy.

 

 
08.11.2019

Tereza Krippnerová Quartet
Energická, půvabná zpěvačka Tereza Krippnerová zpívá jazzové standardy v doprovodu hudebníků české jazzové špičky, často zpívá v pražských jazzových klubech. V roce 2010 byla její kapela nominována na ceny Anděl. Pravidelně vystupuje v Divadle Járy Cimrmana, nebo v divadle Pod Palmovkou v Praze.

 

 
15.11.2019

Doris Tóthová Quartet
Doris Tóthová je vítězkou mnoha československých soutěží a držitelkou titulu „Slavík Slovenska“ Na konzervatoři J. Ježka v Praze vystudovala obor muzikál. Navzdory svému mladému věku má za sebou několik stovek vystoupení. Zpívala na Slovensku, v Polsku, v Dubaji a v Rakousku. Vystupovala také s několika výbornými big bandy a také s orchestrem Gustava Broma.

 
22.11.2019

Lucie Víšková Quartet

Projekt zpěvačky Lucie Víškové (roz. Zemanové), díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklina a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu. Kapela hraje ve složení: Lucie Víšková – zpěv, Jakub Urban – klavír, keyboards, Jakub Antl – baskytara a Ondřej Sluka – bicí. S úspěchem vystupují v jazzových klubech, na festivalech i firemních akcích po celé ČR.

 

 

29.11.2019

Olga Kovaříková Quartet
Vynikající zpěvačka a hráčka na kontrabas zahraje se svojí kapelou nejen bossanovy věhlasného autora Antonia Carlose Jobima. Olga Kovaříková se pohybuje na pražské jazzové scéně od roku 2002. Vystudovala kontrabas na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Její repertoár tvoří swingové a jazzové standardy.

 

 

 

 
Vstup na koncerty i na živou hudbu zdarma

ŽIVÁ HUDBA

Gipsy Hery Band – úterý

Gipsy Hery Band – středa

Gipsy Hery Band – čtvrtek

Diskotékový pořad J. Švancár – sobotaPočasí na výlet
.