Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka reklamních služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761

 

www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery

 


DUBEN

 

05.04.2019

Tom Smith Quartet

Tom Smith je mladý excelentní jazzový saxofonista, flétnista a klavírista. Žije v Londýně, je dvojnásobným finalistou prestižní soutěže BBC Young Jazz Musician v letech 2014 a 2016. Nyní studuje na Royal Academy of Music. V hotelu Imperial jej doprovodí Daniel Bulatkin na klavír, Max Makagonov na kontrabas a Petr Nohavica na bicí.

 

 

12.04.2019

Zeuríta

Je výjimečná jazzová zpěvačka, která si své místo v Česku vydobyla především svým brazilským projektem, kde zpívá bossa novu a sambu v autentické portugalštině. Spolu se svým manželem Liborem Šmoldasem pracuje na písničkách, které tvoří autorskou část koncertu.

 

 

19.04.2019

Mirka Novak & Ivan Audes trio

Zaměřuje se na interpretaci vlastních skladeb, jazzových evergreenů a doprovázení vokálních i instrumentálních sólistů. Trio koncertuje pravidelně v Praze, v Německu a v loňském roce absolvovalo dva koncerty ve španělské Barceloně. V hotelu Imperial doprovodí česko- kanadskou zpěvačku Mirku Novak.

 

 

26.04.2019

Soul Sisters

Projekt zpěvačky Lucie Víškové (roz. Zemanové), díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklin a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu. Kapela hraje ve složení: Lucie Víšková – zpěv, Jakub Urban – klavír, keyboards, Jakub Antl – baskytara a Ondřej Sluka – bicí. S úspěchem vystupují v jazzových klubech, na festivalech i firemních akcích po celé ČR.

 

 

Vstup na koncerty i na živou hudbu zdarma

 

ŽIVÁ HUDBA

·       Gipsy Hery Band – úterý

·       Gipsy Hery Band – středa

·       Gipsy Hery Band – čtvrtek

·       Diskotékový pořad J.Švancár – sobota

 

 

KVĚTEN

 

03.05. 2019

Ondřej Štveráček Quartet

Saxofonista Ondřej Štveráček patří k výrazným postavám jazzové scény v ČR. Je hráčem slavného orchestru Gustava Broma. Spolupracuje se známými evropskými hudebníky, hostuje také v USA. .
10.05. 2019

Jazz M Praha

Jazz M je pražská jazzová formace, která dlouhodobě působí na české hudební scéně. Věnuje se především klasickému jazzovému repertoáru. Originální zvuk a sehranost všech členů kapely zaručuje příjemný hudební zážitek.
17.05. 2019

Utzi Zimring Trio

Jazzové trio Bulatkin-Mathisen-Zimring se představí v sestavě Daniel Bulatkin – česko ruský pianista – 19 let, který se dokázal suverénně obklopit nejvýraznějšími hudebníky posledního desetiletí. Rytmickou sekci zastane norský kontrabasista Per Mathisen a zmiňovaný izraelský bubeník Utsi Zimring. Zahrají moderní jazz s prvky popu.
24.05. 2019

Bharata Rajnošek Quartet

Absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka a Berklee College of Music v USA Bharata Rajnošek je vyjímečně talentovaný hudebník. Hraje na saxofon, flétnu, trubku i klávesové nástroje. Je členem orchestru Felixe Slováčka a Big Bandu českého rozhlasu. V hotelu Imperial vystoupí se svým jazzovým kvartetem.

 

 

 

31.05. 2019

Andy Schofield & František Uhlíř Quartet

Spojením tohoto týmu výjimečných muzikantů a génia britské scény Andyho Schofielda se naskýtá posluchačům ojedinělá možnost zažít nezapomenutelný hudební večer. Můžeme se těšit na originální aranže, perfektní sehranost, bezchybná sóla a jedinečné improvizace všech členů kapely.

 

 

Vstup na koncerty i na živou hudbu zdarma

ŽIVÁ HUDBA

Gipsy Hery Band – úterý

Gipsy Hery Band – středa

Gipsy Hery Band – čtvrtek

Diskotékový pořad J.Švancár – sobota

 

 Počasí na výlet
.