Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka reklamních služeb

Club Imperial

Club Imperial_ logoCLUB IMPERIAL Karlovy Vary

 

 

 

Libušina 1212/18
Karlovy Vary 360 01

rezervace na tel. čísle: 353 203 761

 

www.spa-hotel-imperial.cz

pořady začínají ve 20.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program karlovarského Clubu Imperial, kde se pravidelně konají jazzové večery

 

 

BŘEZEN
01.03.2019

Paul Novotny & Jazz Gypsy N Tango
Trio interpretující pestrou směs stylů, které odráží Paulův život v různých částech světa – moderní americký jazz a funk, argentinské tango nuevo, jihoamerická samba či francouzský jazz manouche. Jazz Gypsy N Tango hraje hudbu plnou energie a emocí, interpretovanou virtuózními hudebníky.
08.03.2019

Aga Twardoch Quartet
Nový mezinárodní (CZ, PL,) autorský projekt polské zpěvačky a skladatelky Agnieszky Twardoch. Repertoár se skládá z převážně autorských písní stylisticky pevně zakořeněných v blues a jazzu. Silná bluesová melodika se zde propojuje se slovanskou melancholičností.

 

 

15.03.2019

René Trossman Blues Band
Kytarista a zpěvák Rene Trossman není pro české publikum neznámým pojmem. Tento chicagský bluesman působí na české scéně již od 90. let, kdy se natrvalo usadil v Praze. V hotelu Imperial se představí s doprovodem pražských profesionálních bluesmanů.

 

 

22.03.2019

St. Johny Band
Kapela hrající jump-blues 50tých let. Zpěvák St.Johnny – alias Jan Stehlík ji založil v roce 2005, inspirován svými cestami po Americe. Jeho autentický zpěv, stylová hra na kytaru a repertoár z nejlepších bluesových standardů jsou zárukou jedinečného posluchačského zážitku.

 

 

29.03.2019

Tereza Krippnerová Quartet
Energická, půvabná zpěvačka Tereza Krippnerová zpívá jazzové standardy v doprovodu hudebníků české jazzové špičky, často zpívá v pražských jazzových klubech. V roce 2010 byla její kapela nominována na ceny Anděl. Pravidelně vystupuje v Divadle Járy Cimrmana nebo v divadle Pod Palmovkou v Praze.

 

ŽIVÁ HUDBA

Gipsy Hery Band – pondělí až čtvrtek

Diskotékový pořad J. Švancár– sobota

 

DUBEN

 

05.04.2019

Tom Smith Quartet

Tom Smith je mladý excelentní jazzový saxofonista, flétnista a klavírista. Žije v Londýně, je dvojnásobným finalistou prestižní soutěže BBC Young Jazz Musician v letech 2014 a 2016. Nyní studuje na Royal Academy of Music. V hotelu Imperial jej doprovodí Daniel Bulatkin na klavír, Max Makagonov na kontrabas a Petr Nohavica na bicí.

 

 

12.04.2019

Zeuríta

Je výjimečná jazzová zpěvačka, která si své místo v Česku vydobyla především svým brazilským projektem, kde zpívá bossa novu a sambu v autentické portugalštině. Spolu se svým manželem Liborem Šmoldasem pracuje na písničkách, které tvoří autorskou část koncertu.

 

 

19.04.2019

Mirka Novak & Ivan Audes trio

Zaměřuje se na interpretaci vlastních skladeb, jazzových evergreenů a doprovázení vokálních i instrumentálních sólistů. Trio koncertuje pravidelně v Praze, v Německu a v loňském roce absolvovalo dva koncerty ve španělské Barceloně. V hotelu Imperial doprovodí česko- kanadskou zpěvačku Mirku Novak.

 

 

26.04.2019

Soul Sisters

Projekt zpěvačky Lucie Víškové (roz. Zemanové), díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklin a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu. Kapela hraje ve složení: Lucie Víšková – zpěv, Jakub Urban – klavír, keyboards, Jakub Antl – baskytara a Ondřej Sluka – bicí. S úspěchem vystupují v jazzových klubech, na festivalech i firemních akcích po celé ČR.

 

 

Vstup na koncerty i na živou hudbu zdarma

 

ŽIVÁ HUDBA

·       Gipsy Hery Band – úterý

·       Gipsy Hery Band – středa

·       Gipsy Hery Band – čtvrtek

·       Diskotékový pořad J.Švancár – sobota

 

 

 

 Počasí na výlet
.