Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Galerie SUPERMARKET wc

galerie SUPERMARKET wc Karlovy Vary

multifunkční prostor, který Vás kulturně obohatí

galerie / internetová kavárna / veřejné WC se stálou sbírkou fotografií toalet, kterou můžete obohatit i Vy / designový krámek, kde  najdete dárek pro sebe i Vaše blízké

Nám. Republiky 1, Karlovy Vary (podchod u Dolního nádraží)

Vstup zdarma, otevřeno každý všední den od 13 do 18 hodin

www.supermarketwc.cz
facebook: SUPERMARKET wc
email: pro@tebe.cz
tel. 774 232 048

galerie_supermarket_wcGalerie vznikla v roce 2008 přeměnou prostor bývalých veřejných toalet a úschovny zavazadel v centru Karlových Varů. Občanské sdružení PROTEBE live vytvořilo z chátrajícího objektu multifunkční bezbariérový společenský prostor, který slouží nejen k vystavování, ale i k setkávání mládeže, představitelů různorodých organizací a veřejnosti.
Galerii SUPERMARKET wc tvoří kromě nově zrekonstruovaného objektu i přilehlý podchod, který je netradiční výstavní plochou bezprostředně komunikující s kolemjdoucími.

Spousty novinek pod stromeček pro příznivce galerie!

1.TRADIČNÍ VÁNOČNÍ PELMEL V GALERII SUPERMARKET WC

Od 26.11. do 21.12 2018 od 13.00 do 18.00

Přijďte se potěšit pohledem na originální designové artefakty. Svým nákupem udělejte radost blízkým. Překvapte své známé vlastnoručně vyrobeným dárečkem od srdce v naší dílničce. To vše bez stresu, originálně a na jednom místě.
Galerie SUPERMARKET wc si pro Vás i tento rok připravila vánočně laděnou prodejní výstavu originálních dárků – od zápisníků, přes obaly, tašky, trička, knihy až po šperky a porcelán.

Přijměte pozvání na Advent v galerii, 15. 12. – 16.12. od 10 do 18 hodin.

Čeká na Vás již tradičně cukroví, koledy, svařené víno a dílny. Vyrábět se budou originální drobné dárky, šetrné k přírodě. Zastavte se a užijte si předvánoční čas!

2. ÚPLNĚ JINÝ E-SHOP S MYŠLENKOU A PRO RADOST

jsme odstartovali 4.12.2018 pro všechny, kteří nás chtějí podpořit. Fandí našim aktivitám a mají rádi Karlovarský kraj. Na stránkách https://eshop.supermarketwc.cz, najdou vše co je v galerii a i více, po celý rok. Zakoupením podpoří galerii, která prostřednictvím kulturních a vzdělávacích projektů ukazuje, že design je běžnou součástí každodenního života. Nabízí netradiční aktivity otevřené dětem, mládeži i veřejnosti a její projekty jsou zaměřeny na vzdělávání a výchovu ke kreativitě, tvořivosti, spolupráci, komunikaci, zodpovědnost a schopnosti spolupracovat.

Věříme, že nákup dárků bude pro Vás radostí a touhou podpořit dobrou věc a osobní vyzvednutí z vašeho běžného dne udělá zážitek.

3. JIŽ O NÍ NEPŘIJDETE!

Nemusíte se již obávat, že byste u nás nestihli výstavu. Jedna, která již proběhla je pořád na světě, můžete se na ní podívat z druhého konce republiky nebo z konce světa.
Podívejte se zde – Video

Touto aktivitou bychom chtěli podpořit edukační a vzdělávací programy v našem kraji.
Video z výstavy není jen tak obyčejné, dovíte se spousty věcí o výstavě, designérech a jejich příbězích a nakonec za odměnu si můžete podle dílny něco malého vytvořit.
Videa jsou k dispozici hlavně pro vzdělávací organizace, které tak dostanou možnost se s dětmi z druhého konce Karlovarského kraje podívat k nám a dovědět se něco o designu, kreativitě a tvořivosti.

Na vánočním Pelmelu máme pro vás Vás připravenu řadu novinek. Pod značkou Unlimited Design for kids upoutají Vaši pozornost nápadité a ekologické výrobky z vlnité lepenky a kartónu. Domečky s průhledem, pojízdné garáže či poličky, kreslící tabulky. Vše je vymýšleno s láskou a šetrné k přírodě. Pod značkou Porigami Vás určitě nadchnou originální papírová přání Terezy Hradilkové. Porigami neboli příběhy z papíru jsou vyráběna v české republice, z certifikovaných grafických papírů. Prodávají se ve vybraných evropských městech a také v Tokiu. Značkou Relu potěšíme zastánce upcyklace. Jedná se o papírové tašky pro každou příležitost z recyklovaných obalů. A jaké by to byly vánoce bez knihy?! Od nakladatelství ilustrovaných knih pro děti Baobab jsme pro Vás připravili zcela novou zásilku.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Každý všední den od 13.00 do 18.00.
Prodejní výstava od 26. 11. do 21. 12. 2018.
Originální dárky nejen od českých designérů.

 

 

Info KV – úvodní stranaKultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


.