Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Husovka – klub Paderewski

husovka_-_logo

Divadlo Husovka – Karlovy Vary

 

Klub Paderewski
Divadelní klub D3
Karlovarské hudební divadlo
Divadlo v patře

Husova 2, Karlovy Vary 360 01

 

 

Program klubu Paderewski v Karlových Varech

www.husovka.info

začátky představení v 19.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Príhovor Víti Škorpila

 

BŘEZEN

3.3. Pá 19.30

Aktual

Zřejmě definitivně poslední návrat undergroundové legendy. Kapela pod vedením Milana Knížáka, která se zrodila právě před 50 lety, šokovala coby mariánskolázeňský band tehdy principálovými texty a extravagantní „nehudebnickou“ hudbou diváky a posluchače až v Praze.

 

 

 

 

4.3. So 19.30

Divadlo Ad Hoc Praha – Il Congelatore (Zmrazovač)

Hostem Divadelního studia D3 je kočovné divadlo Ad Hoc Praha, které přiváží operní parodii, přetextované operní party, profesionální výkony. Hra vtáhne publikum do USA za podivných časů prohibice. Komediální operní drama plné napětí a morálních dilemat je prošpikováno hudebním géniem Verdiho, Pucciniho, Leoncavala, Bizeta a dalších mistrů. Romance a akce, živý orchestr, mrtvé mrtvoly. Představení je součástí přehlídky výjimečných amatérských souborů Karlovarský Harlekýn.

 

 

 

 

9.3. Čt 19.30

Hana Frejková – Jidiš ve třech

V tomto večeru ožívá kouzlo jazyka jidiš v tradičních písních, které vznikaly většinou na přelomu 19. a 20. století a při jejichž poslechu si často vybavíme momenty, pocity i situace, které se dotýkají každého z nás. Vyprávějí o lidských radostech a strastech s ironií, vtipem, ale i nostalgií. Herečka a zpěvačka Hana Frejková provází koncert židovskými rčeními, vtipy a také pomocí knihy Jidiš pro radost, jejíž slovník umožňuje vysvětlit některé výrazy tohoto ojedinělého jazyka.

 

 

 

 

11.3. So 19.30

Top Dream Company

Kapela funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra „Harmyho“ Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se zde jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Kapela Top Dream Company spolupracuje s řadou umělců české a i mezinárodní hudební scény. Hraje ve stylu funk, soul, disco & groove.

 

 

 

 

15.3. St 19.30

Ruchadze Band

Ojedinělý kosmopolitní projekt na české hudební scéně pod vedením světoběžníka Konstantina Ruchadze, který je inspirovaný hudbou jako celkem, stylově a dimenzionálně nezávislou na prostoru a čase. Hudba, kde je místo pro hloubku, kreativitu, improvizaci, dravost a spontaneitu. Kde muzikanti mají možnost vyvíjet a předvádět svůj talent a publikum – odnášet s sebou nezapomenutelný zážitek.

 

 

 

 

19.3. Ne 15.00

Vlastimil Peška: Čučudejské pohádky

Hejá, hejá, hejá, hejá! Tři klasické pohádky v neklasickém provedení. Jeníček a Mařenka čili Ahajúte a Šavenis ve spárech lidožroutů, Smolíček pacholíček aneb ztracený chlapec Čikaja ohrožený kojoty a Šípková Růženka neboli Pípsil, po píchnutí šípem sedmdesát sedm let spící. Indiánské verze nejdobrodružnějších příběhů pro děti od 4 do 104 let, také roztodivná zvířena, nadpřirozené bytosti, humor, podmanivé písně a divoké tance. Režie: Petr Richter.

 

 

 

 

22.3. St 19.30

Burma Jones

Kapela Burma Jones, která se proslavila hitem Samba v kapkách deště, se poprvé objeví v Husovce. Nabízí melodicky silnou a stylově pestrou muziku se zajímavými latino prvky. Profilují se chytlavými kytarovkami s lehkým soulovým feelingem. V lednu 2016 došlo k výměně na postu zpěváka. Novým členem Burmy Jones je Jaro Smejkal.

 

 

 

 

24.3. Pá 19.30

Jana Uriel & Illuminati

Zpěvačka s opravdu unikátním hlasem a světově naprosto originálním projevem, textařka a skladatelka, v minulosti známá jako Jana Kratochvílová, o které se píše a vysílá v českých médiích hlavně v souvislosti ­ co kde a jak odpoví nebo v jakém kostýmu vystoupí a čím zase šokuje! To podstatné však je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby.

 

 

 

29.3. St            19.30

BRAN – hudba z Bretaně

Kapela Bran přichází s novým albem Beaj vat! (čti beaž vát, bretonsky Štastnou cestu!). Pestrá deska nabízí jak osobitě zpracovaný bretaňský folklor, kterému se na naší scéně skupina jako jedna z mála systematicky věnuje, tak i vlastní materiál včetně původních instrumentálek a poprvé i písniček v češtině.

 

 

 

 

Výstava:

 

Pavel Kadlečík & Vladimír Rešetár COLOR&BW

Výstava fotografií dvou autorů – Pavla Kadlečíka a Vladimíra Rešetára. Pavel Kadlečík je nadšeným začínajícím fotografem, jehož tématem je minimalismus, pouliční fotografie a architektura. Vladimír Rešetár je ostřílený fotograf, který fotografuje přátele, společné akce, sport, hudbu, zkrátka zajímá jej život v celé své pestré škále.

 

info KV – zpravodaj

 Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


160-x-600.png.