Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

Soukromá textová inzerce: zdarma

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Provozní doba dle předchozí telefonické dohody.

Nabídka výrobků a služeb

Husovka – klub Paderewski

husovka_-_logo

Divadlo Husovka – Karlovy Vary

 

Klub Paderewski
Divadelní klub D3
Karlovarské hudební divadlo
Divadlo v patře

Husova 2, Karlovy Vary 360 01
www.husovka.info

začátky představení v 19.30 hodin, pokud není uvedeno jinak

 

Program klubu Paderewski v Karlových Varech

 

Príhovor Víti Škorpila

 

KVĚTEN

4.5. St 19.30

Karel Hynek Mácha: Máj – Slavnostní představení a křest CD

Zásadní dílo českého romantismu. Pocta verši, hudbě, lásce i smrti. Přijďte poslouchat, kochat se i dojímat, zatímco po modrém blankytu budou bělavé páry plynout. Představení je dílem Mirky Exnerové a členů folkové skupiny Netřísk. Během večera pokřtíme CD, které vzniklo jako záznam tohoto výjimečného představení.

 
14.5. So 19.30

Love Earth

Plzeňští Love Earth jsou unikátní naddimenzionální zvuk na hudební scéně. Trip hopové synthy a samply, melodický vokál a basslines až z jádra Země jsou protkané zdemolovaným a přesto popelově křehkým popem. Love Earth milují Zemi s nadhledem a s veškerou špínou i krásou jí vlastní.

 
19.5. Čt 19.30

Mateřská.com

Mateřská.com zpěvaček Léni Yellow a Báry Vaculíkové je personální odnoží vokální skupiny Yellow Sisters. Shrnuje jejich pocity a zkušenosti v roli matek a pomocí kontrastu a nadsázky reaguje na aktuální životní situace. Velký ohlas zaznamenala jejich píseň Laktační psychóza.

 
20.5. Pá 19.30

Šolom Alejchem: Všechno není košer (host D3 Rádobydivadlo Klapý)

…čili Tovje vdává dcery – nebo také Šumař na střeše – i pod těmito názvy můžete tento příběh vidět. Příběh o židovské rodině chudého mlékaře, který má pět dcer. Jak postupně dospívají, chtějí se vdávat podle svého, navzdory tradicím a svým rodičům. Hra je namíchaná přes slzy i smích a navíc – kdy uvidíte na jevišti Husovky 23 herců? Představení je součástí občasné přehlídky Karlovarský Harlekýn. V roli Tovjeho charismatický Ladislav Valeš.

 
21.5. So 19.00

Alexej Tolstoj – Buratino

Dětské hudební divadlo Teatro pinocchio Vás zve na své představení Buratino pro dětské i dospělé diváky. Představení bude uváděno v ruském jazyce, vstupné 100,-Kč.

 
25.5. St 19.30

Mário Bihári a Bachtale Apsa

Nevidomý slovenský romský zpěvák, klavírista a akordeonista, někdejší spoluhráč legendární Zuzany Navarové, sklidil před rokem na Husovce takový úspěch, že máte po relativně krátké době šanci nadchnout se jeho hudbou znovu.

 
27.5. Pá 19.30

Tomáš Vůjtek: Smíření – DERNIÉRA

Inscenované čtení v kabaretním duchu. Letem světem odsunem čili tahle země není pro skopčáky. Ztráta majetku – ztráta domova – ztráta důstojnosti – ztráta života. „Je to jenom vzpomínka, velká ne, spíš malinká, na ty časy revoluční. Nebojte se, budem struční.“ Smích, slzy a účtování. Ach, Čechy krásné, Čechy mé… Čtou a zpívají Petr Johanovský, Martin Cirkl, Petr Richter, Lucie Miškovská, Tomáš Mutinský j.h., Jaroslav Weinlich, Radek Exner, Miroslava Exnerová, Eva Šollová, Marek Himl, Jiří Hnilička a Jakub Johanovský. Režie: Petra Kohutová. Inscenace získala na přehlídce v Horažďovicích cenu za režii, cenu za dramaturgii, dvě ceny herecké, hlavní cenu a šanci utkat se o účast na Jiráskově Hronově. A toto je poslední možnost zhlédnout ji na Husovce.

 
31.5. Út 19.30

Yvonne Sanchez

Tato polsko-kubánská vokalistka s medově sametovým hlasem okouzlila obecenstvo po celém světě. Krátce hrála na bicí nástroje s Josefem Skrzekem, aby se později stala jedním z nejkrásnějších hlasů jazzu a bossa.

 

 

info KV – aktuální tipy kam za kulturou: výstavy, koncerty, přednášky

 

[CNW:Counter]Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Akce pro děti

Děti budou nadšené...

Turisti

Počasí na výlet


kurzy-pro-radost-1.