Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka reklamních služeb

Karlovarské městské divadlo, o.p.s.

logo_mestske_divadlo-wwwKarlovarské městské divadlo, o.p.s.

 
Divadelní náměstí 21
Karlovy Vary 360 01

 

tel.: 353 225 621, fax: 353 225 744
e-mail: reditel@karlovarskedivadlo.cz
www.karlovarskedivadlo.cz

 

Program Karlovarského městského divadla najdete na webu:
www.karlovarskedivadlo.cz

 

Vzhledem k epidemii koronaviru je nutné ověřit si na webových stránkách divadla, zda se představení skutečně koná.

Vážení diváci,

na základě Usnesení Vlády České republiky jsme nuceni přistoupit ke změnám v programu divadla. Z praktických důvodů vás nebudeme informovat emaily s informací ke konkrétnímu představení, ale odkážeme vás na internetové stránky divadla a předejdeme tak informačním nejasnostem, které mohou vycházet z případných budoucích změn v termínech.

Odkaz: https://www.karlovarske-divadlo.cz/…ní/

Na uvedeném odkaze je uvedeno:
– zrušená představení a jak postupovat při vracení vstupenek,
– přesunutá představení na náhradní termín, možnost vracení vstupenek,
– aktuální provoz pokladny divadla.

Za Karlovarské městské divadlo Martin Lenděl, vedoucí obchodního oddělení.
 

ŘÍJEN 2020

Předprodej vstupenek bude zahájen 2. 9. 2020 od 10.00. On-line předprodej od 18.00. Objednávky od organizací přijímáme od 20. 8. do 31. 8. 2020 a následně po 2. 9. 2020.

4. 10. – 28. 11. 2020

XI. ročník divadelního festivalu BEST FEST

1. čtvrtek, 17.00

Ray Cooney: 1+1=3 …ANEB KECY, KECY, KECY

Představení pořádá Statutární město Karlovy Vary ke Dni seniorů.

Předprodej vstupenek v pokladně Karlovarského městského divadla. Vstupenky bude možné zakoupit (rezervovat) pouze osobně na uvedeném místě, a to od 2. 9. 2020, 10:00. Objednávky od organizací přijímáme od 2. 9. 2020, 10:00 v pokladně Karlovarského městského divadla.

Agentura Nordproduction

John Brown je taxikář, který léta utajuje skutečnost, že má dvě manželky. Vše klape kvůli přísně dodržovanému harmonogramu. Jednoho dne se však kvůli okolnostem dostane do nemocnice a na policii, časový harmonogram se zhroutí a rozjíždí se velký kolotoč lží. Zajímavé to začne být, když se ke všemu přiznává a poprvé říká pravdu, nikdo mu však nevěří….

Hrají: Barbora Mottlová/ Ivana Jirešová, Veronika Arichteva, Ernesto Čekan/ Daniel Rous, Martin Sochor/ Lukáš Rous, Juraj Bernáth/ Jiří Chvalovský, Jan Antonín Duchoslav, Tomáš Juřička/ David Schneider, Evžen Hájek

Režie: Tomáš Juřička

Cena vstupenky: 100,- (zvláštní režim předprodeje)

 

 

1. festivalové představení

4. neděle, 19.30

SKUTR: DON´T QUIJOTE

ZRUŠENO

Cirk La Putyka

Autorský projekt Don’t Quijote, na hranici činohry, pohybového a loutkového divadla, je pokračovatelem ve volné tvorbě tandemu SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský), rozvíjí především jejich úspěšný mezinárodní projekt Bouře. Do spolupráce tentokrát vstupují Jiří Kohout a Rostislav Novák. Jde o projekt bilanční a navazující na předchozí spolupráci (SKUTR a Novák společně pracovali na představení La Putyka, na jehož základě vznikl soubor Cirk La Putyka).

Inspirací je kromě osobních vzpomínek a zkušeností jeden z nejvýznamnějších evropských románů, Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha Miguela de Cervantese y Saavedry.

Hrají: Jiří Kohout, Rostislav Novák ml., Jan Středa

Režie: SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský)

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,-

 

 

2. festivalové představení

5. pondělí, 19.30

Henrik Ibsen: PŘÍZRAKY

Dejvické divadlo

Ibsenův naturalistický kus je hrou o zakrývání pravd, maloměšťáctví, neupřímnosti a povrchnosti. To všechno symbolizují právě přízraky, které se pak zjevují v našem světě – třeba v podobě nečekaných přiznání pravdy. Režisér Jiří Pokorný chápe přízraky jako nevyřešené události a situace z minulosti – a vnímá je tak i na základě vlastní zkušenosti. „Jde o to, že člověku se objevují neuspořádané obrazy něčeho frustrujícího, co nemáte tak úplně vyřešené.“

Hrají: Klára Melíšková, Martin Myšička, Vladimír Polívka, Veronika Khek Kubařová, Pavel Šimčík

Režie: Jiří Pokorný

Cena vstupenky: 690,- 650,- 550,- 450,- 300,-

(zahájení předprodeje 2. 9. pouze v pokladně divadla, ostatní služby předprodeje od 3. 10. 2020)

 

 

7. středa, 19.30

VIVAT JAZZ – k poctě legendám

BIG BAND Karlovy Vary

Pořad je věnován jazzovým mistrům, kteří tento typ hudby milovali a svým dílem dokázali, že nás jazz může těšit, inspirovat a utvářet i dnes. Big Band Karlovy Vary Vám zahraje nestárnoucí melodie Glenna Millera, George Gershwina, Dukea Ellingtona, Counta Basieho aj. Big Band Karlovy Vary a jeho sólisté vystupují pod vedením trombonisty Zdeňka Kráma.

Sólo zpěv: Miroslava Lendělová

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 250,-

 

 

8. čtvrtek, 19.30 Jiří Just: DOMÁCÍ@ŠTĚSTÍ.HNED

Agentura Nordproduction

Ona se věnuje naplno své manažerské práci, manžel skládá hudbu a stará se o domácnost i o její pohodlí. Nefunguje to. Najmou si hospodyni, která jim převrátí razancí kulometu domácnost naruby a uvede je zpět do „štěstí manželského“. Připomene jim, jak si mají jeden druhého vážit a jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži. Kdo nakonec skutečně potřebuje pomoci, se dozvíte v komedii plné mouder a rad našich babiček, které ještě nic nepřekonalo.

Hrají: Iva Hüttnerová, Michaela Dolinová, David Suchařípa

Režie: Ondřej Kepka

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 200,-

 

 

9. pátek, 9.00 a 10.30

Ondřej Sekora: FERDA MRAVENEC – představení pro školy

Docela velké divadlo Litvínov

Veselá pohádka plná dobrodružství slavného malého hrdiny s puntíkovaným šátkem a jeho hmyzích a zvířecích přátel, s písničkami Jana Turka a v choreografii Lenky Lavičkové.

Účinkují: Robert Stodůlka, Petr Kozák, Lenka Lavičková, Lukáš Masár, Petr Erlitz, Markéta Velánová, Michal Žižka, Jana Galinová, Jindřich Lenc

Režie: Jurij Galin

Cena vstupenky: 70,-

 

 

3. festivalové představení

14. středa, 19.30

Ĺubomír Feldek: CYRANO

Divadélko Radka Brzobohatého

Velký nos velkého ducha značí! Muzikál o lásce, cti a velkém nosu. Slavný, nádherný a nesmrtelný příběh o Gaskoňci s velkým nosem, který je zamilovaný do své krásné sestřenice Roxany. Jenže ta touží po mladém, pohledném, leč poněkud hloupém Kristiánovi.

Hrají: Vojtěch Efler, David Gránský, Eva Burešová, Irena Máchová, Miroslav Šimůnek, Martin Sochor, Jiří Chvalovský, Radek Bár, Hana Gregorová, Miloslav Nejedlý, Vilemína Marhoulová, Marcel Holeček, Tomáš Pšenička

Režie: Hana Gregorová

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,- 150,-

 

 

16. pátek, 19.30

SWING NYLONOVÉHO VĚKU

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

“Nylonový věk” – tak nazval Josef Škvorecký první tři poválečná léta. Byly to roky všeobecné euforie ze znovu nabyté svobody. Jejím symbolem se pro většinu mladých lidí stal swing. Hudba českých bigbandů Karla Vlacha, Emila Ludvíka nebo Ladislava Habarta dosáhla v té době vynikající úrovně, než byla po roce 1948 brutálně zadupána komunistickou cenzurou. V koncertní show SWING NYLONOVÉHO VĚKU předvedou Ondřej Havelka a jeho Melody Makers “nejkrasší a nejžhavější fláky” z této vrcholné éry bigbandového swingu.

Účinkují: Ondřej Havelka, Melody Makers

Cena vstupenky: 490,- 440,- 370,- 300,-

 

 

18. neděle, 15.00

Jana Galinová: ČERT A KÁČA

Docela velké divadlo

Činoherní pohádka o hubaté Káče, která by se ráda vdávala. U muziky si zatančí s tajemným cizincem, čertem Marbuelem, který ji odnese do pekla. Káča má však pro strach uděláno, a tak čertům v pekle pěkně zatápí. Nutí je například, aby uklízeli.

Účinkují: Petr Kozák, Lenka Lavičková, Robert Stodůlka, Lukáš Masár, Lucie Randáková/ Kamila Raková, Petr Erlitz, Michal Žižka

Režie: Jurij Galin

Cena vstupenky: 100,- 80,- 50,-

 

 

20. úterý 19.30

Renato Giordano, Rodolfo Sonego: VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM…

Agentura Harlekýn

Lehká komedie o vážných věcech. Původně úspěšný film s Albertem Sordim, adaptovaný pro divadlo. Soukromý detektiv si splete sledovanou osobu a místo manželky prominentního politika začne sledovat úplně obyčejnou rodinu. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní běžného manželského páru středních let?

Hrají: Michal Dlouhý, Simona Stašová, Andrea Daňková, Vasil Fridrich/ Petr Vančura

Režie: Vladimír Strnisko

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,-

 

 

4. festivalové představení

23. pátek 19.30

Laurent Baffie: TIK TIK

Komorní divadlo Kalich

Neobvyklá komedie. V čekárně psychiatra se setkávají tři muži a tři ženy, různého věku, zaměstnání, osudu. Spojuje je stejný problém: trpí „tikem“, chcete-li obsedantní neurózou, s kterou se těžko žije. Všichni věří v pomoc světoznámého odborníka, u kterého se museli objednat dlouho předem. Jenže ten se omluvil za zpoždění letadla a také jeho následná cesta autem znamená časové zdržení. Pacienti překonávají zábrany, seznamují se vzájemně se svými „tiky“ a během dlouhého čekání se nakonec sami pokusí o skupinovou terapii…

Hrají: Tereza Kostková, Kristýna Frejová, Eva Josefíková/ Šárka Kubíková, Václav Knop, Josef Polášek, Jaromír Nosek

Režie: Jakub Nvota

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,-

 

 

25. neděle, 15.00

Hans Christian Andersen: SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

Karlovarské městské divadlo a Západočeské divadlo v Chebu

Dobrodružný muzikál pro celou rodinu na motivy klasického pohádkového příběhu o chlapci Kajovi a dívce Gerdě, která se svého kamaráda pokusí zachránit z moci Sněhové královny a střepů kouzelného zrcadla, jež mu vnikly do srdce a do očí. Strastiplné putování přes zahradu věčného léta i loupežnické doupě zavede Gerdu až do královnina ledového paláce…

VHODNÉ PRO DĚTI OD 7 LET (MLADŠÍ PODLE ZVÁŽENÍ RODIČŮ ČI DOPROVODU)

Hrají: Magdaléna Hniličková, Jiří Švec, Tereza Švecová, Eliška Huber Malíková, Lucie Domesová, Viktor Braunreiter, Pavel Richta, Daniel Mišák, Petr Németh, Martin Sova, Petr Melichar

Dramatizace a režie: Michal Hába

Cena vstupenky: 100,- 80,- 50,-

 

 

26. pondělí, 19.30

Donald Churchill, Peter Yeldham: DANĚ, DANĚ A JAK NA NĚ?!

Divadélko Radka Brzobohatého

Tom, relativně skromný profesor botaniky, kterého zajímají jenom ženy a rostliny, zjistí, že ho jeho účetní namočila do daňového podvodu. Obelstít finanční úřad není žádná hračka, zvlášť když malý podvodník narazí na většího podvodníka… a kolotoč vtipných situací se roztočí…

Hrají: Miroslav Šimůnek/ Vojtěch Hájek, Vojtěch Efler, Martin Sochor/ Jiří Chvalovský, Hana Gregorová, Irena Máchová, Bára Mottlová/ Dominika Býmová

Režie: Hana Gregorová

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200 Předplatné A (vstupenky z původního termínu 23. 3. jsou platné)

 

 

LISTOPAD 2020

 

Předprodej vstupenek bude zahájen 2. 10. 2020 od 10.00. On-line předprodej od 18.00. Objednávky od organizací přijímáme od 21. 9. do 28. 9. 2020 a následně po 2. 10. 2020.

 

 

4. 10. – 28. 11. 2020

XI. ročník divadelního festivalu BEST FEST

 

2. pondělí, 19.30

Marc Camoletti: STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ

Divadélko Radka Brzobohatého

Francouzská situační komedie. Manželé netrpělivě čekají na ukončení rozvodového řízení, aby mohli začít každý svůj život bez toho druhého a s novými mladšími partnery. Pořád však obývají společný byt, protože ONA v něm má ordinaci, ON kancelář. A tak se nechtěně stávají svědky nových vášni svých protějšků – a začíná pracovat nečekaná žárlivost…

Hrají: Irena Máchová/ Bára Mottlová, Patricie Pagáčová/ Eliška Lásková, David Gránský, Felix Slováček jr./ Vojta Efler, Martin Sochor

Režie: Hana Gregorová

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,-

 

 

3. úterý, 19.30

Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA

Karlovarské městské divadlo a Západočeské divadlo v Chebu

Retro hudební komedie o študácích, kantorech, rodičích, ideálech, disciplíně, biflování a nostalgických vzpomínkách. Muška jenom zlatá a básník ve formě trpaslíka, středověká příšera latina a nečesaní koňové, footballoví idioti a učení mloci – a hlavně splašené sardele, mistrovství světa v kopané a konference za dveřmi! Živě doprovázejí hráči karlovarského Big Bandu a hosté! Jedenáct písní a dva voice bandy!

Hrají: Radek Bár/ Petr Batěk, Karel Beseda, Viktor Braunreiter, Jan Hanny Firla, Magdaléna Hniličková/ Tereza Švecová, Karolína Jägerová, Pavla Janiššová, Ondřej Král, Pavel Marek, Petr Németh, Pavel Richta, Jindřich Skopec, František Špaček, Michal Švarc/ David Beneš, Jiří Švec, Radmila Urbanová, Vladimíra Vítová

Režie: Zdeněk Bartoš

 

Cena vstupenky: 250,- 200,- 180,- 150,-

 

 

4. středa, 10.00

Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA – představení pro školy

Karlovarské městské divadlo a Západočeské divadlo v Chebu

Cena vstupenky: 20,-

 

 

5. čtvrtek, 19.30

Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová: VZPOURA NEVĚST

Divadlo Palace

„Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat koláčky a hlavně získat duševní klid a vyrovnanost.“ Pět žen ve věku od devatenácti do sedmdesáti let a jeden muž se sejdou ve svatební agentuře, aby se připravili na svůj velký Den. Jejich touhy, očekávání a životní osudy vytvářejí vynikající platformu pro bláznivou komedii na téma žena kontra muž a manželství kontra svoboda. Komediální příběh o předsvatebním hledání sebeúcty, napsaný ženami nejen o ženách a nejen pro ženy.

Hrají: Zuzana Slavíková, Kateřina Macháčková, Daniela Šinkorová, Lída Rašilovová, Miluše Bittnerová/ Vendula Fialová, Michaela Sejnová Dittrichová/ Natálie Tichánková, Richard Trsťan

Režie: Michaela Doleželová

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,- Předplatné B (vstupenky z původního termínu 25. 3. jsou platné)

 

 

7. sobota, 19.30

JAZZFEST KARLOVY VARY – SOKOLOV 2020

Jazzový kruh a Karlovarské městské divadlo

V rámci XXXVII. Mezinárodního jazzového festivalu společně vystoupí Západočeský symfonický orchestr, jazzové combo JazzFancies a sóloví zpěváci Petra Brabencová, Martin Růža a Jaroslav Dolník. Jejich syntézou vznikl v aranžmá saxofonisty Milana Krajíce projekt, ve kterém zazní slavné hity legendárních autorů z žánrové oblasti soul-funky (Ray Charles, Stevie Wonder, James Brown, Michael Jackson a další).

Účinkují: Západočeský symfonický orchestr, Martin Peschík – dirigent. JazzFancies: Milan Krajíc – saxofony, Horst Pilz – saxofony, Miroslav Nováček – trubka, Tereza Drvotová – trombon, Michal Vejskal – piano, Kryštof Tomeček – kytara, Filip Spálený – baskytara, Milan Krajíc jr. – bicí, Tomáš Reindl – perkuse

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 250,-150,-

 

 

5. festivalové představení

9. pondělí, 19.30

Ján Šimko: 50 ODSTÍNŮ ČESKÉHO PORNA

Synagoga Concerts, s.r.o.

Částečně dokumentární inscenace, která se zabývá fenoménem porna a pornografie v českých zemích. Podle některých údajů je Česká republika a Praha evropskou jedničkou v pornobyznysu. Souvisí to s tím, že prvním uměleckým filmem na světě zobrazujícím nahou ženu byla česká Extase Gustava Machatého z roku 1932? Jakým způsobem ovlivňuje pornografie náš běžný život? A jakým způsobem ovlivňuje náš běžný život pornografii?

Hrají: Martin Stránský, Jan Maléř, Jana Kubátová, Apolena Veldová, Klára Krejsová

Režie: Ján Šimko

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 200,-

 

 

10. úterý, 19.30

Robert Bellan: NORMÁLNÍ DEBIL

Kulturní portál.cz

Retro komedie, která vznikla na základě knihy Roberta Bellana. Příhody z autorova dětství prožitého v socialistickém Československu. Během večera plného humoru, nadsázky i nostalgie se ocitneme spolu s hlavním hrdinou – známým průšvihářem Norbertem Intribusem – v socialistické domácnosti, ve škole, na fotbalovém hřišti, u splavu, v nemocnici, nebo třeba i na překvapivě hřbitovním sexuálním večírku.

Účinkují: Zbigniew Kalina, Leoš Noha, Lenka Zbranková, Veronika Čermák Macková

Režie: Robert Bellan

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 200,-

 

 

13. pátek, 19.30

SLAVNOSTNÍ KONCERT ADAMA PLACHETKY – pronájem

Mezinárodní pěvecké centrum Antonína Dvořáka

V listopadu se v Karlových Varech každoročně koná Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka. Letos byli organizátoři vzhledem k celosvětové pandemii koronaviru nuceni 55. ročník soutěže odložit na příští rok. Ve snaze připomenout si a zachovat tradiční dny soutěže připravují od 6. do 14. listopadu mimořádné pěvecké interpretačních kurzy ve třídách KS Evy Randové a Maestra Antonia Carangela z Itálie. Vyvrcholením vzpomínkového týdne bude slavnostní koncert současné hvězdy světových operních scén a rovněž vítěze karlovarské pěvecké soutěže Antonína Dvořáka z roku 2004 Adama Plachetky. V programu zazní árie a ansámbly z oper W. A. Mozarta Don Giovanni a Titus, Rossiniho Italky v Alžíru, Donizettiho Nápoje lásky, Verdiho Traviaty a další.

Účinkují: Adam Plachetka, Eva Kývalová, Eliška Zajícová a Karlovarský symfonický orchestr

Dirigent: Jiří Štrunc

Cena vstupenky: 790,- 590,- 390,- 290,- 150,-

 

 

14. sobota, 19.30

Sébastien Thiéry: OSM EUR NA HODINU

Agentura JT Promotion

Zběsilá komedie o sobectví i štědrosti. Jacques a Laurence, bohatý pár středního věku, zaměstnává načerno podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a pečuje o přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den ji potká nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu… Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacquese a Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoliv, aby Rosu (a především sebe) zachránili od podivného prokletí. Nutno dodat, že Rosa je ve skutečnosti muž-transvestita…

Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová/ Daniela Šinkorová, Antonín Procházka/ Zbyšek Pantůček

Režie: Antonín Procházka

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,- Předplatné A (vstupenky z původního termínu 28. 4. jsou platné)

 

 

16. pondělí, 19.30

Caroline Smith: ČARODĚJKY V KUCHYNI

MD agentura

Urážky jsou pikantnější než připravované pokrmy, výpady ostřejší než chilli paprika, atmosféra hustější než bešamelová omáčka… Kdo koho utáhne na vařené nudli? Je špikovací jehla dobrá zbraň? Co „dobrého“ si dámy naservírují? To všechno zjistíte v brilantní komedii kanadské autorky.

Hrají: Veronika Žilková/ Sandra Pogodová, Michaela Dolinová, Ladislav Ondřej/ Vincent Navrátil, Milan Duchek

Režie: Roman Štolpa

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 200,-

 

 

18. středa – 21. sobota

Mezinárodní filmový festival – projekce http://www.kviff.com

23. pondělí – 25. středa

Festival tvorby základních uměleckých škol Karlovarského kraje 2020 – pronájem

Krajská umělecká rada ZUŠ Karlovarského kraje s podporou Krajského úřadu Karlovarského kraje a ve spolupráci s Karlovarským městským divadlem.

Historie Festivalu tvorby ZUŠ se odvíjí od roku 2006. Každé dva roky představují úspěšní žáci ze všech dvaceti základních uměleckých škol Karlovarského kraje své umění na poli tance, slovesné či divadelní tvorby i hudby.

 

 

23. pondělí, 19.00

VEČER TANCE

 

 

24. úterý, 19.00

CHVĚNÍ SLOV

 

 

25. středa, 19.00

VEČER HUDBY

Cena vstupenky: vstup zdarma (distribuce vstupenek probíhá v jednotlivých ZUŠ)

 

 

6. festivalové představení

27. pátek, 19.30

Jakub Nvota: RAPPER

Divadelní spolek Frída

Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Příběh učitele, který po bypassu začal rapovat, a měl pro to dobrý důvod, tomu věř!!! Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se?

Hrají: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková

Režie: Jakub Nvota

Cena vstupenky: 390,- 350,- 300,- 200,-

 

 

7. festivalové představení

28. sobota, 19.30

Jean Girault, Jacques Vilfrid: SVATBA BEZ OBŘADU

Divadelní společnost Háta

Francouzská situační komedie, zfilmovaná v roce 1963 s Mireille Darc a Louisem de Funèsem. Bez obřadu se můžete dát zpopelnit, ale ne se vdát. To si myslel leckterý z přítomných, než vstoupil do hry mladý, sympatický a nad poměry výřečný pojišťovací agent. A než odcestoval razantní a trochu nervózní milionář Leonard se svou půvabnou éterickou manželkou za obchodem do Paříže. Než se jejich jediný pravý syn vrátil z brazilských pralesů. A především: než zůstaly rodinné akcie v rukou manželky a rodinné sídlo v rukou dcery…

Hrají: Hana Kusnjerová/ Kristýna Kociánová/ Betka Stanková, Adéla Gondíková/ Mahulena Bočanová, Ivana Andrlová/ Olga Želenská, Václav Jiráček/ Filip Tomsa, Pavel Nečas/ Martin Sobotka, Juraj Bernáth/ Roman Štolpa, Petr Gelnar/ Marcel Vašinka, Lukáš Pečenka/ Jaroslav Slánský

Režie: Jaroslav Slánský

Cena vstupenky: 490,- 440,- 350,- 200,-

 

 

29. neděle, 15.00

Jana Galinová, Jan Turek: BETLÉMSKÁ HVĚZDA

Docela velké divadlo

Poetické a humorné představení je postaveno na českých a světových vánočních lidových i umělých písních a je určeno především pro rodiče s dětmi a děti předškolního a mladšího školního věku. Seznamuje nejmenší diváky s legendou o narození Ježíška a s písněmi, které byly na jeho počest složeny po celém světě. Stejně jako v ostatních představeních si na své přijdou i dospělí diváci.

Účinkují: Pavlína Lišková, Michal Žižka, Lenka Lavičková, Petr Erlitz, Jana Galinová, Andrea Traganová, Lucie Randáková, Tereza Haasová, Markéta Velánová, Petr kozák, Lukáš Masár, Dušan Matouš, David Kubát, Kateřina Krejčová, Simona Vavrušová, Markéta Turková

Režie: Jana Galinová, Lenka Lavičková

Cena vstupenky: 100,- 80,- 50,-Počasí na výlet
.