Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Čerpací stanice Shell v Ostrově

Kategorie: Tiskové zprávy

Čerpací stanice Shell v Ostrově

Tisková zpráva

Shell slavnostně otevřel 181. čerpací stanici v Ostrově

Společnost Shell Czech Republic a.s. v pátek 16. listopadu 2012 oficiálně otevřela v Ostrově v Obchodní ulici svoji v pořadí již 181. čerpací stanici. Motoristé zde mají k dispozici dva multistojany, které obslouží až čtyři zákazníky najednou, a jeden rychlo výdej určený pro kamiony. Řidiči zde mohou natankovat úsporná paliva Shell FuelSave a paliva Shell V-Power Nitro+ vyvinutá pro vyšší výkon.

shell-002Společnost Shell Czech Republic a.s. dne 16. listopadu 2012 oficiálně otevřela svoji první ostrovskou čerpací stanici Shell Ostrov v  Obchodní ulici. Stanice disponuje dvěma multistojany s výkonnými palivy Shell V-Power Nitro+  a Shell V-Power Nitro+ Diesel i úspornými palivy Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Pro plynulé odbavení kamionů je zde připraven jeden rychlovýdejní stojan s průtokem paliva až 140 l za minutu. Pro zajištění maximální bezpečnosti a ochrany životního prostředí, jsou všechny palivové nádrže dvouplášťové. Celková kapacita nádrží je 90 000 litrů paliva.

Nová čerpací stanice nabízí zákazníkům vedle 24 hodinového provozu standardní doplňkové služby, jako například kompresor pro huštění pneumatik či vysavač. V prodejně mají zákazníci možnost zakoupit vedle běžného sortimentu také čerstvou kávu nebo oblíbený hot dog z řady deli2go. K dispozici je i wi-fi připojení k internetu zdarma. „Těší nás, že můžeme naše vysoce kvalitní paliva Shell a profesionální služby nabídnout nyní také motoristům z Ostrova a blízkého okolí. Doufám, že se brzy přesvědčí i o vstřícnosti našeho personálu a budou se k nám rádi vracet,“ řekl Igor Janok, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku.

shell-019shell-035shell-056shell-066Slavnostního otevření čerpací stanice v Ostrově se zúčastnili mj.
Petr Filipčík, spolumajitel čerpací stanice, Pavel Čekan, starosta města Ostrov, Petr Šindler, manažer komunikace, Shell Czech Republic a.s. a další hosté.

Řidiči se mohou zapojit i do věrnostního programu Shell CLUBSMART, jenž má nejdelší tradici mezi programy pro zákazníky čerpacích stanic v České republice. Na našem trhu úspěšně funguje již 14 let a stále nabízí nové benefity či produkty. Při výběru dárku z aktuální předvánoční nabídky získají všichni členové věrnostního programu až 20 % bodů zpět.  Zájemci si na čerpací stanici mohou pravidelně zakoupit GoSMART magazín, ve kterém naleznou kromě informací o věrnostním programu a aktuální nabídce odměn i zajímavé články a rozhovory.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.

Kontakty pro média:

AMI Communications                                                        Shell Czech Republic

Kateřina Nováčková                                                          Petr Šindler

Email: katerina.novackova@amic.cz Email: petr.sindler@shell.com

Tel.: 234 124 112                                                               Tel.: 244 025 965


KONTROLA KVALITY PALIV SHELL

Shell patří celosvětově k lídrům v oblasti vývoje paliv a klade velký důraz na vysokou kvalitu prodávaných pohonných hmot. Společnost Shell Czech Republic a.s. v rámci svého programu řízení a kontroly standardně sleduje kvalitu paliv v celém distribučním řetězci – od expedice paliva z rafinerie až po jeho dodávku na čerpací stanice. Pro zajištění vysoké kvality pohonných hmot používá nejmodernější technické prostředky, jako jsou například zařízení detekující přítomnost vody v podzemních nádržích. Úzce spolupracuje také s místními laboratořemi společnosti SGS Czech Republic a využívá služeb jejich mobilní laboratoř, která umožňuje testování paliv přímo na čerpací stanici.

shell-061Shell provádí testování svých pohonných hmot nejen při jejich vývoji v laboratořích a na závodních okruzích, ale pravidelným testováním se stará také o zajištění maximální kvality pohonných hmot prodávaných přímo na čerpacích stanicích. V České republice provede společnost každoročně na čerpacích stanicích přes 1 000 rozborů kvality pohonných hmot. Součástí programu zachování vysoké kvality pohonných hmot je také zapojení sítě čerpacích stanic Shell do celostátního programu Pečeti kvality.

Pečeť kvality je ochranná známka, která informuje zákazníka čerpací stanice o tom, že na ní natankuje pohonné hmoty, jejichž kvalita je pravidelně kontrolována nezávislou celosvětově uznávanou společností SGS a jež jsou dlouhodobě ve shodě s evropskými normami. Testy se provádějí periodicky nad rámec nezávislého testování ČOI v síti všech čerpacích stanic, které jsou do programu Pečeť kvality zapojeny.

shell-072Mobilní laboratoř, která je provozována společností SGS Czech Republic, je umístěna v dodávkovém voze, který je vybaven řadou laboratorních analyzátorů pro testování pohonných hmot. Přístroje v mobilní laboratoři poskytují informace o kvalitě pohonných hmot v řádu několika desítek minut, a to přímo na místě odběru. Paliva se testují buď přímo na čerpací stanici pomocí mobilní laboratoře, nebo se vzorky odebírají techniky SGS a jsou následně vyhodnocovány v laboratořích. Další spolupráce zahrnuje také poradenství a testování olejů.

shell-076Kromě standardních zkoušek, jako je například destilace, tlak par, obsah vody či bod vzplanutí, lze v mobilní laboratoři stanovit i obsah bioložek (metylestery řepkového oleje a ethanol), jež mají čerpací stanice za povinnost přidávat do svých produktů od roku 2008. Mobilní laboratoř monitoruje výrobní zařízení, zásobní tanky, přepravní cisterny, čerpací stanice, distribuční sklady nebo také vozidla s podezřením na poškození vlivem pohonných hmot.


FAKTA O PALIVECH SHELL FUELSAVE NATURAL 95 A SHELL FUELSAVE DIESEL
Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


.