Dobré tipy

Ceník reklamy

Grafická reklama:
od 120,- Kč/měsíc (215x100px)

 

Kompletní ceník reklamy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: bsmitka@volny.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Nabídka výrobků a služeb

Paliva Shell

Kategorie: Tiskové zprávy

Fakta o palivech Shell FuelSave Natural 95
a Shell FuelSave Diesel

Úsporná paliva Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel jsou výsledkem mnoha let práce vědců ve výzkumných laboratořích společnosti Shell. Představují opravdový průlom v technologiích paliv a byla navržena tak, aby řidičům snížila spotřebu paliva a ušetřila finanční prostředky. Jde o revoluční úsporná paliva, která díky svému jedinečnému složení řidičům pomáhají snížit spotřebu vozu, a přitom za ně neplatí nic navíc. Zákazníci čerpacích stanic Shell za nové produkty přitom zaplatí stejně, jako za standardní paliva Shell Natural 95 a Shell Diesel Extra, které společnost doposud nabízela.


Výhody paliv Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel

 • Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel jsou úsporná paliva speciálně vyvinutá tak, aby řidičům pomáhala snížit spotřebu vozu, a přitom za ně neplatí nic navíc.¹
 • Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel představují ideální volbu pro řidiče, kteří od svých motorů vyžadují větší efektivitu a chtějí snížit spotřebu paliva – ale odmítají za to připlácet.
 • Úsporná paliva Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel jsou navržena tak, aby poskytovala okamžité výhody a efektivnější využití paliva již od prvního natankování.
 • Jak Shell FuelSave Natural 95, tak Shell FuelSave Diesel mají nejvyspělejší technologii pro snížení spotřeby paliva, jakou kdy Shell vyvinul.

Jak funguje Shell FuelSave Natural 95

 • Shell FuelSave Natural 95 udržuje díky svému speciálnímu složení sací ventily čisté a tím napomáhá efektivnějšímu spalování. Řidiči pomáhá šetřit palivo a snižovat tím průměrnou spotřebu.
 • Technologie pro úsporu paliva SEI (Shell Efficiency Improver) v palivu Shell FuelSave Natural 95 dále snižuje ztráty energie v motoru. Promazává části, kde není motorový olej tak účinný, například v oblasti horního pístního kroužku. Díky snížení ztrát jsou kola poháněna větším množstvím energie uvolněné z paliva.

Jak funguje Shell FuelSave Diesel

 • Speciálně vyvinutá technologie pro úsporu paliva SEI (Shell Efficiency Improver) v palivu Shell FuelSave Diesel umožňuje efektivnější vznícení a spalování oproti běžné naftě. Účinnější spalování v motoru pomáhá řidiči šetřit palivo a snižovat tak průměrnou spotřebu.
 • Shell FuelSave Diesel navíc zabraňuje usazování nečistot a zlepšuje tak účinnost motoru.

Výzkum a testování paliv Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel

 • Nová úsporná paliva Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel jsou součástí více než stoletého vývoje paliv ve výzkumných laboratořích společnosti Shell.
 • Shell provedl rozsáhlý průzkum, aby zjistil nároky řidičů na pohonné hmoty. Jeho výsledky vedly k vývoji úsporných paliv Shell FuelSave, která byla vyvinuta tak, aby splnila všechna jejich přání – nižší spotřebu paliva za stejnou cenu, kterou zákazníci doposud platili za standardní paliva Shell.
 • Odborníci společnosti Shell ověřovali při vývoji úsporných paliv Shell FuelSave jejich výkonnost mnoha testy, které podle standardních postupů prováděly renomované nezávislé zkušebny. Snížení spotřeby paliva bylo kvantifikováno na různých typech a motorizacích automobilů.
 • Vědci společnosti Shell z oddělení paliv spolupracovali se strojními inženýry a vytvářeli společně řadu modelových situací typických pro každodenní jízdu. Při sérii simulací různých okolností se na silnicích najelo přes 8 000 km.

Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel tvoří řadu úsporných paliv navržených ke snížení spotřeby paliva a šetření spotřeby pohonných hmot i finančních prostředků. Pro více informací o tom, jak z vašeho paliva získat maximum, navštivte www.shell.cz/fuelsave.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.

Kontakty pro média:

AMI Communications                                           Shell Czech Republic

Kateřina Nováčková                                             Petr Šindler

Account Manager                                                  Manažer komunikace

Email: katerina.novackova@amic.cz Email: petr.sindler@shell.com
Tel.: 234 124 112                                                  Tel.: 244 025 965Kultura v regionu

Programy divadel, kin, koncerty, výstavy...

Kam na výlet

Neseďte doma, pojďte na výlet...

Tip na víkend

Zajímavé akce pro celou rodinu...

Počasí na výlet


.